Osteopatija – tai metodas, kai rankų judesiais ir masažu atstatomi pažeisti sąnariai ir raumenys, ar bent jau pagerinamas jų funkcionavimas. Apsilankykite pas Genadijų, osteopatą, manualinį terapeutą

Genadijus Avdejevas

Lietuvoje vieši gyd. osteopatas, manualinis terapeutas Genadijus Avdejevas. Suteikęs galimybę daugeliui žmonių pradėti gyvenimą be skausmo.

 Osteopatinio gydymo principas remiasi suvokimu, kad daugelį ligų sukelia struktūriniai pokyčiai. Juos pašalinus, organizmas turi galimybę pasveikti pats, nenaudojant vaistų.

Apie Osteopatijos Metodiką

Ši metodika atsirado daugiau nei prieš šimtą metų. Jos pradininkas amerikiečių gydytojas A. T. Stilas. Tuo metu jo pažiūras laikė labai radikaliomis, nes jis nepritarė to meto medicinai, ieškojo būdų, galinčių geriau padėti žmogui. Stilas manė, kad negalima žiūrėti į žmogų, išskiriant jo kūną, protą ir dvasią. Jo nuomone, kūno struktūra yra glaudžiai susijusi su funkcijomis ir jos veikia viena kita. Todėl negalima gydyti vien tik kūno, reikia veikti ir jo funkcijas. Ypatingą reikšmę jis teikė harmoningai raumenų, kaulų ir sąnarių veiklai. Jis ne tik sėkmingai rankų judesiais gražindavo lankstumą ir judrumą raumenims bei sąnariams, bet taip pat sėkmingai susitvarkydavo ir kiti negalavimai.

Osteopatas, Manualinis Terapeutas

Čia galite sužinoti daugiau apie Genadijų Avdejevą. Pasitikrinkite, kurioje šalyje (Europos Sąjunga, Rusija, Ukraina) šiandiena jis gali Jus priimti.

Atsiliepimai

Čia galite susipažinti su atsiliepimais žmonių, kuriems jis sumažino arba visiškai panaikino skausmą stubure, nugaros srityje, padėjo sugrįžti į pilnavertį gyvenimą po sudėtingų operacijų

Registracija

Manualinis terapeutas ir Osteopatas Genadijus Avdejevas Lietuvoje vizituoja Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune. Pasirinkite Jums tinkamą laiką ir miestą.

Osteopatas rankomis čiuopia raumenis, vertina jų tonusą, įsitempimą ir atsipalaidavimą. Kadangi vertinama visuma, osteopatas gali paprašyti jūsų pasilenkti, pasiekti pirštais kojas, pavaikščioti ir pan. Todėl gydytojų osteopatų rankos turi būti labai išlavintos, jos turi pajusti menkiausius pokyčius, kurie rodo nukrypimą nuo normos. Tiek diagnostika, tiek ir gydymas yra švelnus, neskausmingas. Minkštieji audiniai koreguojami masažu. Masažu galima atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sustiprinti nusilpusius. Sąnarių problemos koreguojamos tempimu ir specifiniais ritmingais judesiais. Osteopatijoje naudojama ir stumtelėjimo technika, kai staigiu judesiu yra koreguojama sąnario padėtis. Tai neskausminga, tačiau daugelį gąsdina šios procedūros metu pasigirstantis trakštelėjimas, kai sąnarys grįžta į vietą. Tačiau vieno tokio stumtelėjimo kartais visiškai pakanka nuimti sąnarį supančių raumenų skausmus, nes juose dingsta įtampa. Stumtelėjimo technika dažniausiai atliekama stuburo ir stambiųjų sąnarių korekcijai. 

Osteopatai gali rekomenduoti ir papildomus pratimus, patarti dėl taisyklingos eisenos ir stovėsenos.

Osteopatų pacientai – sportininkai, moterys po gimdymo, taip pat daug stresų patiriantys asmenys, nes streso poveikyje išsiskyręs adrenalinas verčia susitraukti raumenis. Nugaros skausmo priežasčių yra daug, tačiau osteopatai siekia atstatyti struktūrą, tuomet praeina ir skausmai. Kadangi stuburas glaudžiai susijęs su vidaus organais (nuo stuburo eina daugelis nervų) atstačius taisyklingą stuburo padėtį, galima žymiai pagerinti kitų organų veiklą. Kartais įvairių susirgimų nesėkmingo gydymo priežastimi gali būti iškrypęs stuburas.

Suaugusiesiems dažniausiai taikoma po traumų, esant radikulitinio tipo skausmams juosmens srityje, stuburo ir sąnarių skausmams, reumatui. Tačiau ne mažiau sėkmingas gali būti ir visų kitų lydinčių ligų gydymas.

Osteopatija

Osteopatija Osteopatija – tai metodas, kai rankų judesiais ir masažu atstatomi pažeisti sąnariai ir raumenys, ar bent jau pagerinamas jų funkcionavimas. Apsilankykite pas Genadijų, osteopatą,

osteopatas genadijus avdejevas

Manualinė terapija

Manualinė terapija Manualinė terapija – tai diagnostinių ir gydomųjų metodų sistema skirta normaliai žmogaus kaulų – raumenų aparato struktūrai ir funkcijai palaikyti, atliekant specialius, tikslingus