nugaros ir stuburo

traumų bei skausmų gydymas

Atsikratykite skausmo nugaroje

Pamirškite sunkumo jausmą pečiuose!

Atsikratykite vidinio spaudimo

Išmokite pajausti savo raumenis bei visą kūną!

Susigrąžinkite stuburo lankstumą

ir gerą savijautą!


Pirminės konsultacijos ir Registracijos
telefonai:
.

Vilnius, Kaunas, Alytus, Marijampolė, Šiauliai, Panevėžys, Mažeikiai, Telšiai

Klaipėda, Tauragė

Gegužė - Май
VILNIUSANYKŠČIAIKAUNAS
20, 211911, 28
MARIJAMPOLĖTAURAGĖMAŽEIKIAI
302718
ALYTUSPANEVĖŽYSTELŠIAI
12, 312217
KRETINGAJURBARKASŠIAULIAI
13, 262923
KLAIPĖDA
14, 15, 16, 24, 25


Gydytojas osteopatas ir manualinis terapeutas Gennadii Avdieiev medicinos mokėsi Ukrainoje, praktikuoja virš 15 metų, gydo ir vizituoja pacientus Europos Sąjungos šalyse, Ukrainoje.
_

2019 m. Lietuvos Sveikatos Apsaugos ministerija patvirtino G. Avdieiev kvalifikaciją, todėl jau daug žmonių pažįsta šį specialistą, lankosi patys ir rekomenduoja savo artimiesiems, kai reikia alternatyvaus gydymo ar nepriklausomos nuomonės sprendžiant dėl išvaržų, klubo sąnarių keitimo operacijos būtinumo.

Įprasta manyti, kad manualinė terapija yra tik staigi „kaulų laužymo“ praktika. Osteopatas G. Avdieiev taiko švelnų gydymą rankomis, manipuliacijos yra ne tokios skausmingos, jos techniškai labai apgalvotos ir taikomos su nedidele jėga, nes organizmas į silpną poveikį atliepia žymiai geriau nei į stiprų.

Gydytojas, remdamasis didele savo patirtimi, nurodo kaip gydyti osteochondrozę, tarpslankstelinio disko išvaržas, raumenų, sausgyslių uždegimus, kaulų, sąnarių, raiščių pažeidimus, pėdos, kelio sąnario deformacijas, lėtinius sąnarių skausmus. Atstato išnirusių pirštų, kelio ar peties, riešo ar čiurnos sąnarius, kuriuos jau buvo rekomenduojama operuoti.

Priėmimo metu gydytojas atstato kaklo slankstelius, kurie dėl pakitusios padėties perspaudžia kraujagysles ir nervų šakneles, sukeldami galvos skausmus, ūžesius ausyse, rankų pirštų tirpimą. 

Dėl kaklo slankstelių pasistūmimo į šoną gali sutrikti ir vaiko elgesio bei kalbos raida. Jau daug vaikučių po apsilankymo pas osteopatą G. Avdieiev pradėjo aiškiau tarti žodžius. Gydytojas lankosi ir sutrikusios raidos vaikų priežiūros centruose, padeda koreguoti judėjimo ir emocinius sutrikimus.

Paaugliams padeda sumažinti skoliozės laipsnį, dažnas pacientas jau išvengė stuburo operacijos po keletos apsilankymų pas gydytoją ir laikydamiesi fizinių pratinmų rekomendacijų.

Nerimas, depresija, galvos skausmai, migrena, nemiga, lėtinis nuovargis, nervinė įtampa, galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, regos, uoslės, klausos, skonio sutrikimai, žandikaulių disfunkcijos, tarpšonkaulinė neuralgija, kvėpavimo, endokrininės ligos, imuninės sistemos nusilpimas, aukštas kraujospūdis, lėtinės virškinimo organų ligos, uodegikaulio skausmai dėl kritimo ar gimdymo traumos – visa tai veiksmingai gydo osteopatija.


Atsiliepimai apie Gennadii Avdieiev
_


Pacientų priėmimas Indijoje, 2020
_

Jaučiate skausmą nugaros srityje, stubure ar sąnariuose ?

Jūs, Jūsų draugai ar vaikai skundžiasi skausmais stuburo ar sąnarių srityse?

Tokiu atveju Jums verta apsilankyti pas vieną iš geriausių Osteopatų / Manualinių Terapeutų – Genadijų Avdejevą. Jis jau daug metų vizituoja Europos Sąjungos, Rusijos ir Ukrainos  pacientus.

Nugara ir Stuburas

Sužinokite daugiau dėl kokių negalavimų kreipiamasi

Skoliozė, osteochondrozė, kifozė, tarpslankstelinė stuburo išvarža, protruzija, stuburo slankstelių pasislinkimas, skausmai kaklo srityje

Noriu Užsiregistruoti

Sąnariai

Sužinokite daugiau dėl kokių negalavimų kreipiamasi

Dislokacija (išnirimas), sąnario pasislinkimas, artritas, artrozė, bursitas, podagra, bendro pobūdžio sąnarių skausmas

Noriu Užsiregistruoti

Vidaus Organai

Sužinokite daugiau dėl kokių negalavimų kreipiamasi

Skausmas pilvo srityje; vidaus organų pasislinkimas; traumų ir sužalojimų korekcija bei jos užtvirtinimas, teikiant rekomendacijas atitinkamiems fiziniams pratimams

Noriu Užsiregistruoti

Genadijus Avdejevas

Osteopatas

Manualinis Tarapeutas

Україна - Lietuva

Dažnai išgirdę ar perskaitę žodį „osteopatas“ klausiame savęs „o kas tai per specialistas“?

Osteopatija – tai papildoma medicinos sritis, kurioje diagnozuojami sveikatos sutrikimai ir vykdomas gydymas rankomis taip, kad padėtų organizmui pasveikti pačiam. Ji siekia gydyti be antibiotikų, nuskausminamųjų ir chirurginio įsikišimo. Prieš 200 metų šis gydymas atsirado JAV, o Rusijoje oficialiai naudojamas klinikinėje praktikoje nuo 2003 metų. Ši terapija gali būti taikoma kartu su įprastiniu gydymu ar atskirai. Osteopatai įvertina organizmo būklę remdamiesi tradicinėmis rentgeno, kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso bei echoskopinėmis nuotraukomis.

Gydytojas osteopatas „klauso“ paciento kūno rankomis. Tai – holistinė profilaktinė sveikatos palaikymo sistema, kuria nustatomi anatominiai kūno sutrikimai/pakitimai ir rankomis jie atstatomi į savo prigimtinę vietą. Daugiausia dėmesio skiriama stuburo slankstelių atstatymui, minkštųjų audinių veikimui ir sąnariams.

Osteopatas gali paveikti stuburo segmentus, atsakingus už tam tikrų vidaus organų darbus, gali apmalšinti skrandžio, tulžies latakų spazmus, sugražinti į savo vietą smuktelėjusius vidaus organus ir nuo centro pasitraukusią pilvo aortą, nuo kurios išsiderinimo žmogus jaučia įtampą ir nerimą.

registracija / registration

Україна

Київ

Lietuva

Kaunas/Vilnius/Šiauliai/Klaipėda

ESPANA

Mijas Costa

Danmark

København

+45-526-41322 Eugenija

København

Latvija

Rīga

rekomendacijos ir liudijimai

Aktorius Žeraras Depardjė (Gérard Depardieu) savo pasakojime (ziūrėti čia) atskleidžia ukrainiečio Goltis (Голтис – Владимир Иванович Вукста) vidinę stiprybę, padejusią jam su komanda įveikti Atlanto vandenyną, pirmąsias 7 dienas plaukiant be maisto ir vandens.

Šiandieną Goltis Jums rekomenduoja manualinį terapeutą ir osteopatą Genadijų Avdejevą. Jis, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais ( Genadijaus mama Tatjana – Авдеева Татьяна Георгиевна – garsi Ukrainos osteopatė), jau daug metų padeda žmonėms sugrįžti į pilnavertį gyvenimą netgi po sunkiausių sportinių ar darbo metu patirtų traumų.

Goltis rekomenduoja osteopatą, manualinį terapeutą Genadijų Avdejevą (Геннадий Авдеев)

Laikraščio „Obzor“ darbuotojai tapo liudininkais greitai sklindačios žinios apie ukrainiečių osteopatą, manualinį terapeutą Genadijų Avdejevą.

Prie osteopato Genadijaus durų visuomet laukia žmonės: nuo mažų vaikų iki garbaus amžiaus senjorų.

Tačiau periodiškai gydytojo kabinetas kelias dienas būna uždarytas, nes G. Avdejevas lankosi ne tik Lietuvoje, bet kituose Europos Sąjungos šalyse bei Ukrainoje ir Rusijoje.
Vienas garsiausių savo srities specialistų, antros kartos osteopatas Genadijus Avdejevas pašalina negalavimus atkurdamas teisingą slankstelių padėtį.

Šiais metais Lietuvos Sveikatos Apsaugos ministerija patvirtino G. Avdejevo kvalifikaciją.
G. Avdejevas, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais ir talentais (Genadijaus mama – Tatjana Avdeeva – žymi Ukrainos osteopate), padeda žmonėms sugrįžti į visavertį gyvenimą net ir po rimčiausių sporto, profesinių ar kitokių traumų.

Svetlana

Patyrusi autoavariją ir atsisveikinusi su sportu, pakeičiau daug manualinių terapeutų, osteopatų. Sunku rasti specialistą, dirbantį kompleksiškai, apimant tiek sąnarius, tiek sausgysles, tiek raumenis. Tik po Genadijaus manualinės terapijos pavyko pasiekti ilgalaikių rezultatų iružkirsti kelią negalavimų atsinaujinimams. Gydytojai prognozavo keletą operacijų, pastoviai lydintį skausmą bei gulimą režimą. Genadijaus profesionalumo dėka šiandiena galiu vairuoti automobilį, 20-30metrų nueiti be lazdos ( anksčiau vos pajudėjau su lazda). Mane dar labiau stebina tai, kad nejaučiu skausmo. Nuoširdžiai rekomenduoju Genadijų.

Jekaterina

Su Genadijumi susipažinome dėka jo mamos Tatjanos. Ji – stebuklus daranti moteris, Dievo apdovanota osteopatė. 2015 metais Sankt Peterburge po septynių manualinės terapijos sensų ji atstatė (įstatė į vietą) mano krįžkaulį. Vėliau ji išvažiavo. Galite įsivaizduoti mano džiaugsmą, kuomet sulaukiau į Sankt Peterburgą atvykstančio jos sūnaus Genadijaus, su kuriuo teko taip pat dirbti. Tai savo srities žinovas ir labai tiksliai jaučiantis kiekvieną pacientą. Man labai svarbu, kad būtent Genadijus buvo šalia manęs.

Sergejus

Genadijus – puikus manualinės terapijos ir masažo specialistas. Paskutiniu metu lankausi tik pas jį. Nugaros negalavimai išnyksta po vieno terapijos seanso. Senos traumos taip pat nustojo kamuoti. Visiškai pasitikiu ir visiems rekomenduoju.

Contacts / susisiekime

Phone

+370-679-88846

Email

0679939331@ukr.net

Viber / Whatsapp

+370-679-88846

ВКонтакте

Gennady Avdeev

Facebook

Gennadii Avdieiev

Rekvizitai

Devolita, MB; Įmonės kodas 304849370; Vilnius, Lietuva

registration / registracija

Dėkoju Jums už gerus žodžius ir liudijimus

*
Чудом попали с дочкой к Геннадию!! Спасибо Вам, за профессионализм, любовь к своему делу и ДОБРОЕ СЕРДЦЕ!! Очень вам БЛАГОДАРНА ЗА ПОМОЩЬ !!
Katty Stulova
https://vk.com/id44339319
Всем привет! Про "Волшебные Руки" Генадия можно писать километрами ,но дабы не утомлять почтенную публику лирикой постараюсь в кратце. Если оценивать работу мастера по пяти бальной шкале то - ставлю твёрдую шестёрку с плюсом))! А теперь немного раскрою скобки. Примерно пол года назад попал на сеанс к Генадию . Оказалось что у меня была сорвана спина, - вылетело несколько дисков.Проявляло это себя - ощущением хронической усталости, периодическими болями в грудной области,спина постоянно ныла, и сам я не замечал что ходил согнутый как "Крючок", Во время сеанса (который к слову сказать длился всего пять минут) я ничего не почувствовал, только что то пощелкало как маленькие тумблеры.Собственно после сеанса ничего вроде бы и не произошло, но когда я проснулся на следующий день и встал на ноги - ощущения были просто не описуемы - я просто заново родился- и не пошёл , а начал летать))! Спасибо Генадий - Вы профи -высшей категории , и еще немного маг и чародей))!
Anatoly Bal
https://vk.com/id84893741
К Геннадию Геннадьевичу попала в прошлом году. И ОЧЕНЬ РАДА, что попала к такому замечательному врачу. Восхищаюсь тому, что он умеет делать, как чувствую себя после сеансов. Проблемы со спиной начались точно лет с 14. Сколиоз, болела поясничная зона - стоять больше 20 минут для меня было очень дискомфортно 🙁 , болела сама спина, было больно даже спать. В 21 год я ахнула когда увидела свои фотографии со спины и сбоку. У меня был искривлён позвоночник, на разных уровнях были лопатки и плечи. Для девушки это ооооооочень переживательно, очень расстроилась. Тогда я очень захотела это исправить, но мне сказали, что в моём возрасте(хотя молода ещё:) ) уже мол поздно. Слава Богу попала к Геннадию Геннадьевичу. По скольку спустя год(а я ходила по возможности, совсем не каждый месяц, с перерывами), и не всегда делая упражнения(а их желательно делать каждый день 🙂 ), сейчас у меня почти ровный позвоночник и уровень лопаток и плеч практически один. Ещё нужно походить, чтобы до конца исправить спину, и посерьезнее относиться к программе поддержки и закрепления результата. Не знаю, что делала бы без этого врача сейчас. Занимаюсь свадебной съёмкой, а это по 10 часов ходить с техникой по 4-6 кг. Наверное, не смогла бы заниматься данным делом. От всей души всегда и всем советую Геннадия Геннадьевича. А мне только дай слово о спине, остеопатах и мануальщиках 😁😁😁 Большая Радость когда своего врача находишь!!! В области мануальной терапии теперь есть свой специалист, которому совершенно точно доверяешь и спокойно можешь отправить своих друзей и родных.. Ещё хочу добавить, что очень уважаю Геннадия Геннадьевича, это удивительно позитивный, светлый и добрый человек, который всегда заряжает своим теплом и радостью. Геннадий Геннадьевич, я благодарю вас!🙏✨
Natalya Bayramova
https://vk.com/nnbayramova
Чудом попали с дочкой к Геннадию!! Спасибо Вам, за профессионализм, любовь к своему делу и ДОБРОЕ СЕРДЦЕ!! Очень вам БЛАГОДАРНА ЗА ПОМОЩЬ !!
Katty Stulova
https://vk.com/id44339319
Stuburo problemos labai senos. Dažnai lankydavausi pas įvairius manualistus. Suprantama, kad tai nemaži pinigai. Dabar pasinaudoju kartą per mėnesį ar per du menesius Genadijaus paslaugom ir gyvenu su džiaugsmu. Manau, kad greitai apseisiu ir be to...Viskas priklauso nuo specialisto profesionalumo. Kadangi pati esu sveikatos profilaktikos specialistė, tai puikiai žinau, kaip sprendžiasi problemos organizme ir aš jam padedu.
Vanda Aldona Mūkienė
https://vk.com/vandamukiene
Положительный отзыв. Все было очень здорово и быстро. Врач очень компетентный, знает свое дело! Всем рекомендую. И сам буду у него консультироваться по этому вопросу. Персонал общался отлично. Для меня доктор сделал исключение, подъехал раньше, потому что у меня была острая проблема.
Alexander Sanaev
https://vk.com/a.sanaev
Геннадию можно спокойно доверить себя. Чуть что - сразу иду на прием и знаю, что выйду другая. Безболезненным воздействием пальцами Геннадий ставит на место позвоночник, ребра. Убирает нервные спазмы, расслабляет забитые мышцы. Совктую всем своим знакомым.
Екатерина Кудряшова
https://vk.com/id348704245
Всем привет! Меня зовут Константин. Проходил сеанс мануальной терапии, который проводила мама Геннадия Геннадиевича Авдеева Татьяна Георгиевна - его учитель. Хочу выразить им обоим благодарность! Спасибо! Мне 33 года, с детства плоскостопие (2-3 степень), но особо на эту тему не заморачивался и не следил, что, год-два тому назад дало о себе знать: начались проблемы с коленями... Так я познакомился с Исцеляющим Импульсом и Академией Голтиса). От которой в конце сентября 2016 года получил письмо, о том, что в Москву приезжает некая Татьяна Георгиевна Авдеева - мануальный специалист... Решил, что лишним не будет (Голтис рекомендует - это для меня аргумент: https://www.youtube.com/watch?v=tX3bTtZDlhQ), надо ехать... т.к. всё, что связано с моими костями, в последнее время, для меня имеет приоритет. Процедура заняла 5 минут! Но за это время мне вправили: рёбра, позвоночник и даже копчик (за копчик - отдельное спасибо!)! Теперь могу делать "склёпку" без подкладывания подушек! Татьяна Георгиевна дала мне кратенькую методичку с упражнениями, специально для меня, на выполнение которых у меня уходит всего 7-10 минут в день, но результат, за две недели, мне уже очень нравиться! Ввёл эти упражнения себе в повседневный ритм жизни! РЕ-КО-МЕН-ДУ-Ю!👍
Константин Куликов
https://vk.com/konstantin_izo
Долго не мог найти специалиста для своих косточек. Спасибо Геннадию за его волшебные руки.
Денис Баженов
https://vk.com/id37269447
Доброго, Друзья! 14-16 октября 2016 года прошел первый прием в Центре Альтернатив специалиста по мягкотканной мануальной терапии Геннадия Геннадьевича Авдеева. Как директор центра хочу выразить благодарность специалисту за волшебные руки и позитив , как в работе с клиентом, так и в общении с сотрудниками. А найденный Геннадием Геннадьевичем приложенный видео-анекдот, еще долго раскатами смеха будет звучать и в оригинале и в пересказе нас и наших друзей!) Советую бронировать места заранее, в этот прием все было заполнено. На странице обозначены даты уже нового приема. Всех Благ!
Андрей Капуркин
https://vk.com/andrejikapurkin
Хочу выразить слова огромной благодарности и признательности Генадию Авдееву. Мне посчастливилось, несколько лет назад, попасть первый раз к нему на прием. С того момента я понял, что со мной все будет хорошо.Перед посещением Генадия никогда не возникает чувства тревоги и беспокойства - непередаваемое ощущение что ты в надёжных руках. Генадий - профессионал высочайшего класса. Всегда выслушает, все объяснит, даст конкретные советы.Его руки - это поистине уже не терапия, а "Настоящая Магия". После посещения его сеансов, ты не ходишь, - Летаешь! Слава Богу, что в наше время, все ещё существуют такие замечательные люди, и что немаловажно, специалисты высокого класса, что, к сожалению, стало большой редкостью!
Анатолий Бал
https://vk.com/id84893741

Sveiki,

Lietuvoje vieši gyd. osteopatas Genadijus Avdejevas.

Kodėl aš apie jį rašau? Todėl, kad pati pas jį buvau ir labai patiko rezultatai:
1. Prieš pusę metų skaudėjo kairę ranką ir negalėjau pakelti normaliai rankos. Vėliau skaumas dingo, bet judesio amplitudė atsistatė tik dalinai. Genadijus amplitutę atstatė pilnai per 1 seansą.
2. Man periodiškai užeidavo galvos svaigimai. Po kaklo zonos ir atlanto (pirmo stuburo slankstelio) korekcijos porą savaičių jaučiau šiokį tokį diskomfortą pakaušyje (kiek suprantu, tai įvydko dėl to, kad turėjo persitvarkytiggalvos kraujotaka), bet dabar jaučiuosi išties gerai, ryškių svaigimų nepastebėjau.
3. Kadangi man buvo blokuotas kvėpavimas (gydytojas net paklausė, kaip aš kvėpuoju ir kaip plaka mano širdis), po korekcijos tą patį vakarą lipdama į kalną pajutau, kad net kvėpuoju visai kitaip, kad pagilėjo kvėpavimas, supratau, ką reiškia «kvėpuoti pilna krūtine».
4. Jau kitą ryta pajstebėjau, kad matau truputį ryškiau 🙂 Vat šito visai nesitikėju.

Kiekvieno rezultatai individualūs ir priklauso nuo kūno stovio ir sutrikimų priežasčių. O geriausias gydymas – prevencija.

Noriu išreikšti nuoširdų dėkingumą Genadijui už jo profesionalumą, nuoširdumą bei norą padėti. Jautėsi kad dirba nuoširdžiai ir su dideliu žinojimu bei patirtimi. Taip meistriškai ir lengvai sustatė visus kauliukus į vietą kad beliko stebėtis ir mėgautis 🙂 dėkoju už tiesų stuburą bei į vietą pastatytą Atlanto slankstelį.

Po ištiesinimo dingo galvos skausmai, spengimas ausyse, galvos svaigimas. Tikri stebuklai 🙂 Taip pat dėkinga už vidaus organų, o ypač skrandžio pastatymą į vietą. Momentaliai pasijaute rezultatai ir dingo nemalonus pojūtis skrandžio stityje. 🙂
Esu labai patenkinta jo darbu

Laba diena.
Dėkoju Jums ir likimui, kad buvo sudaryta galimybė apsilankyti ( 2 kartus) pas Genadijų.
Jei dar kartą atvažiuos į Lietuvą, būtinai pasinaudosiu jo paslaugomis.
Patiko procedūros ir jo rekomendacijos dėl sveikatos palaikymo, pratimukai.
Moderatoriaus komentaras: Beatričei nesilankstė vienos rankos 2 pirštai (mažasis ir bevardis). Medikai siūlė tik operaciją.

Ольга ЯковлеваУдивило, как Геннадий точно чувствует, что нужно поправить, коррекцию делает очень мягко и безболезненно. Волшебные руки!

Привет, Всем друзья меня зовут Анатолий. Знаю Геннадия уж очень давно! 
Потрясающий человек, и великолепным специалист настоящий мастер своего дела. 
Друзья, у меня была тяжелая травма спины!!!! 

Смещение таза, деформация грудной клетки, лопнувшие диски в поясницы и сплошные протрузий в дисках я с трудом ходил, на своих двух…..но ходил…. и при всем этом раскладе у меня жутка развилась психосоматика было время у меня крайне не простое травма произошла внезапно я, обходил много врачей, Денег я потратил я немерено…. А пользы я получил мало! 

Мне пришлось хорошо потрудиться чтоб найти Геннадия в свое время. Уже с первого сеанса я в себя пришел после долгих поисков и мученей мне трудно было поверить то что произошло вобще реально. Я, очень быстро начел восстанавливаться. 

Друзья Геннадий, работает крайне аккуратно с людьми он всегда перед сеансом внимательно выслушает проверить снимки каждого осмотрит внимательно, и только потом приступит за роботу. 
У не го есть еще очень интересная особенность он хорошо чувствует своими руками. 
Все кто был у него уже на сеансе помнят на сколько у него ловкие руки. 
А какой он может сделать массаж это бомба )))
Друзья, Я, рекомендую Геннадия, после его сеансов чувствуешь всегда легкость хорошее настроение и не забываемую пользу для своего здоровья.

Обратилась к Генадию по совету подруги с проблемами шеи и поясницы Генадий успешно без боли решил мои проблемы я теперь могу спать без боли это волшебство руки золотые я даже не думала что можно так безболезнено позвонки на место ставить огромное человеческое спасибо рекомендую всем своим знакомым